ImperialToMetric.com – Education, Methodology, Social Sciences and Technology

ImperialToMetric.com
Footnote Methodology MultilingualUkrainian

Як пишуть в потрібному форматі: визначення виноски

Updated on / dernière mise à jour : 06/10/2023

У тексті, пов'язані з соціальним наукам – історії, наприклад – необхідно включити виноски (в кінці сторінки) або кінцевих виносок (в кінці документа, але до бібліографія) в чотирьох конкретних обставин. Але, ви не зможете використовувати обидва формати в один і той же документ, або використовувати виноски. Ось конкретні обставини:

Всякий раз, коли ви вмикаєте цитата взята безпосередньо з книги іншого автора або статті;
Всякий раз, коли ви вмикаєте один або кілька статистики (км для військових фасаду, число жертв в конфлікті, сума грошей визначається урядом, і т.д.);
Всякий раз, коли дуже точне уявлення або групи ідеї взяті прямо і буквально з аргументацією іншого автора;
Всякий раз, коли ви вмикаєте додаткову інформацію, що дозволяє вам визначити чи ілюстрації більш докладно поняття включено в текст.

Для того щоб включити виноски або кінцеві виноски, ми повинні поважати зумовленим критеріям. Умови можуть змінюватися від однієї області дослідження до іншої. Таким чином, формат показаний на цій сторінці стосується, зокрема, належне методології історії робіт (дисертацій, есе, резюме і т.д.).

Більшість текстових процесорів дозволяють своїм користувачам можливість швидко включити виноски до своїх документів. Наприклад, у Microsoft Word 2003, користувач повинен натиснути на кнопку "Вставити" опції меню, а потім на "Лінк" і, нарешті, на "Виноска".

Приклад 1: Microsoft Word 2003 (французькою мовою)

Приклад 2: Microsoft Word 2007 (англійська версія)

Приклад 3: Open Office 3 письменник (англійська версія)

Ноти в чисельному або алфавітному порядку, але можуть бути різних типів, а також. Деякі з вас, можливо, захочете використовувати римські цифри в той час як інші воліють літери, зокрема. Це, як кажуть, майте на увазі, що краще не включати більше однієї посилання на виноски і що кожна нота є унікальним, наступна обов'язково бути збільшеним числом або буквою.

Посилання в зв'язку з цією першою виносці повинні бути повністю написані, з точним джерело:

1- Henry Bogdan, La question royale en Hongrie au lendemain de la Première Guerre mondiale, Louvain : Institut de recherches de l'Europe centrale, 1979, p. 24.

Майте на увазі, що ім'я автора не буде повністю включений (прізвище, ім'я, потім прізвище), і що назва курсивом, а деякі факультети університетів дозволить підкреслити назву замість того, щоб його курсивом. Після того, як назву, ми повинні вказати місто, в якому була видана книга, назва редактора році вона була опублікована, і, нарешті, номер сторінки (и). Коли мова йде про сторінку, зокрема, ви повинні включати "р"., Але якщо це стосується декількох сторінках, ви повинні вказати "С.".

Якщо це стаття, формат відрізняється.

2- M.I. Finley, "The Silent Women of Rome", in Horizon, no 7 (1965), Tuscaloosa, Horizon Publishers, p. 64.

Як ви можете бачити, назва статті має з'явитися між лапками, а потім назву журналу або відгук курсивом. Ми також повинні вказати префікс "у" перед ім'ям останнього. Після цього ми вказуємо номер тому і / або дату, коли стаття була вперше опублікована (рік, місяць і день, якщо це прийнятно), місто, де вона була опублікована, ім'я видавця і, нарешті, ми включаємо сторінку (и), до якого належить посилання.

Тепер, коли мова йде повторюваними, ми можемо використовувати деякі зумовлені умови для того, щоб уникнути повторення повне посилання знову і знову:

Там же., Коли ідентичні посиланням на попередній виносці використовується; номер сторінки можуть бути однаковими або можуть відрізнятися (в цьому випадку, ви повинні вказати інший номер сторінки);
Те ж:. Всякий раз, коли ідентичні посиланням на попередній виносці використовується (номер сторінки також повинні бути однакові). Деякі вважають за краще використовувати термін «Там же.».
Op.cit: коли довіднику раніше заявив, в якості виноски або кінцевої виноски, але не безпосередньо перед;.
Loc.cit: коли стаття посилання раніше була сформульована у вигляді виноски або кінцевої виноски, але не безпосередньо перед;.

3- Ibid., p. 66.

Це "Там". Посилається на стор 66 статті Фінлі, "The Silent жінок Риму».

4- Idem.

В даному випадку, мова йде ідентичний попередньому (див. виноску 3): тій же статті, однієї сторінки (стор. 66).

5- Bogdan, op.cit., p. 45.Для цього п'яте звернення, я використовую указ. (Це книга), тому що Богдан був уже наводив як виноски або кінцевої виноски, але не безпосередньо в попередньому примітці (виноска 4). Я також повинен вказати номер сторінки, до якої воно відноситься. Якщо багато різних книжок Богдана раніше були включені в якості виноски, я б вказати назву книги, щоб уникнути плутанини: Богдан, Histoire де платить де l'Est, с. 59.

6- Finley, loc.cit., p. 25.

Те ж саме пояснення, що і для виноску 5, але я використовував loc.cit. Замість цього, тому що це стаття.

Про електронні ЛІТЕРАТУРА

Коли ви повинні включати в себе електронні посилання з інтернет-сайтів, ви можете використовувати кілька форматів. Я пропоную два популярних форматів можна використовувати в цілях дотримання належного формату: АПА і ГНД стилів.

APA стиль

Прізвище та ім'я автора (ів) (рік видання). Назва статті або сторінки в мережі Інтернет (у курсивом). Дата ви отримати інформацію з веб-сайту для того, щоб включати його в свій документ (місяць, день і рік, зверніть увагу, що це не потрібно інформація) та адреса веб-сайту.

тобто:

Rice, J.C., McBride, R.H. & Davis, J. (1998). Defining a web based learning environment. Retrieved November 5th, 2000 from https://www.byu.edu/ipt/workshops/wbi/text.html.

Стиль MLA

Із сайтів, які не вказують ім'я автора (ів):

Назва сайту в курсивом. Дата ви отримати інформацію з веб-сайту для того, щоб включати його в свій документ (місяць, день і рік) і адресу веб-сайту в такому форматі: <source>.

MetricToImperial. February 8th, 2023. <https://metrictoimperial.com>

Із сайтів, де ім'я автора чітко визначені:

Прізвище та ім'я автора (ів). Дата ви отримати інформацію з веб-сайту для того, щоб включати його в свій документ (місяць, день і рік) і адресу веб-сайту в такому форматі: <source>.

Radford, Robert. February 8th, 2023. <https://metrictoimperial.com>

Література

Кілька концепцій, пам'ятати про включення бібліографії до вашої роботи:

– Бібліографія в основному список статей, книг і / або будь-який інший джерело інформації, використовуваної для того, щоб осмислити, підготувати і написати есе;
– Навіть якщо джерело не був включений у вашу папір, як виноски, кінцеві виноски або електронному вигляді, вона все одно повинна бути додана до бібліографії, якщо ви вважаєте, що це джерело необхідно в загальному розумінні одного або декількох концепцій, представлених у вашій газеті ;
– Майте на увазі, що джерела, які ви не читали самі або джерел, не відносяться до Ваше есе не повинно бути включено в бібліографію;
– Бібліографія розділ повинен з'явитися на різні сторінки, в кінці Вашому есе, після розділу виноски та / або додаткам. Але, якщо ви включили заключний розділ для подання інших книгах ви опублікували (або інші назви вашого видавця), то бібліографія постане перед цією конкретною "З того ж автора" розділу;
– Імена авторів сім'ї повинні бути включені в список літератури в алфавітному порядку;
– Імена авторів родина повинна виглядати як заголовні букви;
– Якщо бібліографічні посилання з того ж автора, що й попередні посилання, ви можете замінити ім'я автора на підкреслення (це дозволяє уникнути повторення же ім'ям знову і знову);
– Якщо бібліографічних посилань потрібно більше одного рядка тексту, наступні рядки повинні мати еквівалент 10 -20 прогалини в лівій частині (горизонтальне вирівнювання) Це вимога не є обов'язковою,.
– Бібліографія розділ може бути розділений на кілька підрозділів. Кожен підрозділ представляє тип носія джерел. Таким чином, ми може включати в себе підрозділи для книг, оглядових статей і електронних джерел, зокрема. Деякі з них також розділити їх бібліографія розділ, як "General Джерела" і "спеціалізовані джерела»: у такому випадку кожний підрозділ могло б також включати підрозділи для книг, оглядових статей і / або електронних довідниках;
– І як тільки ваша бібліографія розділ зроблено і правильно включений у вашому документі, вона може бути гарною ідеєю, щоб додати кілька порожніх сторінок. При публікації книги, видавці зазвичай вимагають таких порожніх сторінок. Це також вірно для самостійної публікації через друк на вимогу (POD) таких компаній, як Лулу, Blurb і QooP. Пам'ятайте, що загальна кількість сторінок повинна бути кратна чотирьом (4), якщо ви вирішили опублікувати статтю або книгу. Наприклад, якщо ваша бібліографія розділ закінчується на сторінці 85, ви повинні були б містити в собі три додаткових порожніх сторінок (с. 86-88).

Приклади бібліографічних посилань

nota.h10

Приклад повна бібліографія

nota.h11


* This article has been electronically translated. The original version of the document is available in English.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 15 =


Robert Radford, M.A., Québec (Canada) © MMXXIII.
All rights reserved.